Birell jízdaBirell jízda

Dopřejme krásu z ježdění na kole těm, které potkala nepřízeň osudu. Pomozme někomu, kdo miluje cyklistiku, ale kvůli nemoci či úrazu se jí nemůže věnovat naplno. Startuje Birell jízda! Unikátní projekt pomůže osvěžit život těm, pro které není jízda na kole samozřejmostí.

Již jste nám pomohli najít pět lidských osudů, kterým společně můžeme pomoci vrátit se do sedla. Jedná se o pět lidí, kteří propadli cyklistice a chtějí se jí věnovat i přes nemoc či handicap a ukázat svému okolí, že to jde. Ambasadorem celého projektu je šestinásobný paralympijský vítěz a sportovní legenda Jiří Ježek, který se se svým osudem popral a jde všem příkladem.


Přidejte se a pomozte svou aktivitou!

Nyní nastává další fáze projektu. Od pátého července do konce srpna bude po celé ČR putovat speciální Birell brána. Vy můžete pomoci velmi snadno. Stačí být aktivní a vyjet si na kole na místa, kde se zrovna Birell brána bude nacházet. Za každého z Vás, kdo pod ní projede na kole, přispěje Birell částkou 5 Kč, která pomůže našim pěti odhodlaným. Čím více lidí bránou projede, tím vyšší částka bude mezi ně rozdělena. Přijďte si zasportovat a podpořit dobrou věc!

Místa, kudy bude Birell brána putovat, najdete zde 

Здесь новые шаблоны для dle