MILADATLON 2018 – závody v terénním triatlonu a kvadriatlonuMILADATLON 2018 – závody v terénním triatlonu a kvadriatlonu

Ve spolupráci se statutárním městem Ústí nad Labem, Dobrovolným svazkem obcí Jezero Milada, Palivovým kombinátem Ústí, s. p., Ústeckým krajem a Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, připravujeme závody v terénním triatlonu a kvadriatlonu pro širokou sportovní veřejnost vč. dětí a mládeže.

Závody připravujeme v takové náročnosti, aby se jich mohly samostatně účastnit nejen vaše dítka, ale například i rodinní příslušníci spolu se svými ratolestmi v kategorii rodinných štafet. A protože jsme si vědomi, že ne každý sporťák holduje například plavání či pádlovým sportům, připravujeme závody štafet, abyste měli možnost postavit závodní týmy, a tak tmelit vaši partu.
Zkrátka, závody jsou určené opravdu všem alespoň trochu se hýbajícím sporťákům. U většiny z nás jistě nepůjde prvořadě o nadprůměrné sportovní výkony, ale především o to, abychom se setkali v krásném přírodním prostředí jezera Milada.
Sporťáci, buďte vítáni na startu závodů Miladatlon 2018!

Tým Miladatlon

Videopozvánka: https://www.facebook.com/miladatlon/videos/1006694242837384/
Web: www.miladatlon.cz
Facebook stránka: www.facebook.com/miladatlon

Здесь новые шаблоны для dle