Běh upřímných srdcí 2017Běh upřímných srdcí 2017

Druhý ročník Běhu upřímných srdcí na jezeře Milada 2. 9. 2017

Myšlenku, jak pomáhat a přitom se zapojit do sportovních aktivit v našem regionu, Nadační fond Upřímné srdce zrealizoval minulý rok. Na start prvního ročníku se tehdy postavilo bezmála 300 nadšenců. Užít si den, proběhnou se a také si připomenout, že jsou mezi námi hendikepovaní lidé a sportovně nadané děti ze sociálně slabších skupin, které potřebují pomoci, to vše bylo beze zbytku splněno. Vybraná částka byla v plné výši předána dětem, kterým nadační fond pomáhá.

Letošní druhý ročník Běhu Upřímných srdcí, který pořádá Nadační fond Upřímných srdcí spolu s Generálním sponzorem Attigente Group, spol. s r.o., opět proběhne na jezeře Milada u Chabařovic, dne 2. 9. 2017. Kromě sportovního zaměření bude plný her, soutěží, pro děti i dospělé. Hlavní sportovní aktivitou je běh. Pro aktivní běžce je připravena pětikilometrová trasa, rekreační běžci si mohou proběhnout trasu dlouhou jeden kilometr. Pro děti jsou připraveny krátké trasy. Velkou atrakcí budou koníčci ze stáje Tivani Křešice, uvidíte výcvik pejsků, hry a soutěže bude připravovat Severočeská vědecká knihovna a Mediatábor, svoji účast nám potvrdili i dobrovolní hasiči z Božtěšic. Děti se mohou těšit na malování na obličej od děvčat ze Severočeské SŠ Bělehradská. Ukázku záchranářských aktivit předvede i tým Vodní záchranné služby Ústí n/L. Další zajímavostí bude letecká exhibice ultralightem nad jezerem, účast potvrdil i vojenský spolek Ghost, který zve na novou akční hru Dráhu válečníka. Běhu se účastní i týmy HC Slovan, Magistrátu Ústí n/L, firmy Zdemar Ústí n/L. Akci bude opět ve svižném tempu moderovat teplická Umělecko-produkční agentura DanceMission CZ. Organizaci běhů opět zajistí pan Hercík s kolegy z Primaběhy.cz.
Vybraná částka z registrace běžců bude v plné předána Jonášovi (8), Šimůnkovi (8), Elišce (10) a Lucince (5), dětem, kterým nadační fond Upřímné srdce tento rok pomáhá. Od roku 2012 podpořil handicapované děti částkou přes 900 tisíc Kč. Organizátoři jsou přesvědčeni že se podaří, i díky široké účasti veřejnosti, překročit  hranici 1 milion korun. Užít si den, zaběhat si a také si připomenout, že jsou mezi námi lidé, kteří potřebují pomoci, můžete i vy s vašimi dětmi. Registrace na adrese www.uprimnesrdce.cz/beh.

Здесь новые шаблоны для dle