Akce „Léto na Miladě 2017“Akce „Léto na Miladě 2017“

Fotogalerie z akce (www.zonerama.com)

Informace k dopravě

Zájemci o Milada Burger se mohou hlásit na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Zájemci o vodní hrátky se mohou hlásit na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Harmonogram akce:

11:00 Milada Burger
11:00 – 15:00 Kapela No Headache
11:00 – 17:00 Atrakce pro děti
12:00 – 16:00 Vodní hrátky
15:00 – 15:30 Pojídání hot dogů na čas
15:30 – 18:00 Kapela Atyp
V případě příznivého počasí se budou konat od 17:00 do 18:00 hod. vyhlídkové lety vrtulníkem!


Milada Burger (od 11:00)

Letošní 3. ročník soutěže Milada Burger se bude konat v podobném duchu jako v loňských letech. Hypermarket Globus, jenž je sponzorem a organizátorem Milada Burgeru, poskytne všem soutěžním týmům základní suroviny (maso a housky) pro grilování, které si každý tým ochutí svými ingrediencemi podle tajné receptury. Pro tepelnou úpravu burgerů budou na místě připraveny jednorázové grily. Porota složená ze znalců následně ohodnotí vzhled a chuť všech výtvorů od soutěžících a vyberou ten nejlepší burger. Pro vítěze budou přichystány vouchery v hodnotě 500, 1 000 a 1 500 Kč na nákup potravin v hypermarketu Globus a také hodnotné ceny.

Vodní hrátky (od 12:00)

Všechny soutěžní disciplíny jsou na čas a ten bude v součtu po absolvování všech disciplín rozhodující pro konečné pořadí.

 1. Paddleboard 2 ks – štafetová plavba na čas
  Soutěž po 2 týmech, štafetová plavba po vytyčené dráze na vodě na čas. V rámci této soutěže zapojení všech členů týmu, předávání štafetového kolíku (klobouk).  Rozhoduje celkový čas po dokončení plavby po vystřídání celého týmu.
 2. Aquazorbing 2 ks – slalom na vytyčené dráze na čas
  Soutěž po 2 týmech, slalom po vytyčené dráze na vodě na čas. Za každý tým bude soutěžit pouze jeden vybraný člen.
 3. Vodní štafeta – 200 m
  Soutěž po 2 týmech, štafetové plavání na vyměřeném úseku, plavání, plavba na kánoi, plavba na nafukovací matraci. Rozhoduje celkový čas po dokončení štafety, soutěž pro 4 členy týmu.
 4. Kanoe 2 ks – přetahování lanem
  Soutěž po 2 týmech, klasické přetahování lanem ale na vodě. Svázané kanoe lanem proti sobě s tím, že se na každé kanoi bude celý tým pomocí pádlování snažit přetáhnout druhou kanoi s konkurenčním týmem na svou stranu.
 5. Rybářské pruty 2 ks – chytání ryb /  muškování na přesnost
  Soutěž po 2 týmech, zapojení postupně celého týmu. Soutěžící mají za úkol nahodit a zaseknout předměty umístěné na vodní hladině. Po ulovení předává prut dalšímu soutěžícímu ze svého týmu. Soutěž končí po odlovení všech předmětů dle počtu soutěžících.

Všechny soutěže, ať už se zapojením celého týmu či jen vybraného člena, jsou na čas. Pro konečné pořadí je rozhodující celkový čas v součtu po absolvování všech disciplín. Dle počtu mužstev lze sladit časový harmonogram jednotlivých aktivit na rychlejší variantu (větší počet soutěžících – více aktivit najednou – 4 mužstva) či pomalejší variantu (menší počet soutěžících - aktivity po jednotlivých disciplínách - 2 mužstva).

Здесь новые шаблоны для dle