Běh upřímných srdcí na Jezeře MiladaBěh upřímných srdcí na Jezeře Milada

Dne 10. 9. 2016 pořádá Nadační fond Matěje Proška na Jezeře Milada u Chabařovic Běh upřímných srdcí, sportovní akci spojenou s aktivitami pro děti i dospělé. Pokud jste ještě nenavštívili jednu z největších vodních rekreačních ploch v okolí Ústí nad Labem, s nejčistší vodou v regionu, s průhledností kolem sedmi metrů, máte jedinečnou možnost spojit příjemné s užitečným.

Hlavní sportovní aktivitou je běh. Pro aktivní běžce je připravena pětikilometrová trasa, rekreační běžci si mohou proběhnout trasu dlouhou jeden kilometr. Velkou atrakcí budou minikoníčci ze stáje Tivani Křešice, kteří předvedou skoky přes překážky, pod vedením zkušené cvičitelky a jejich žáčků. Děti si mohou prohlédnout domácí zvířátka, pohrát si na nafukovacích atrakcích a zahrát si hry jako je kočičí hlava, shazování kuželek, pěnové puzzle. V oblíbené zvířátko či strašidelnou bytost vaše děti promění kosmetičky ze Severočeské střední školy, účes si mohou nechat vylepšit i rodiče a na památku se vyfotografovat ve fotokoutku. Spolek A.S. Ghost Czech Force nám předvede ukázky bojových modelových situací, dále svou  výstroj i výzbroj. Dílničku pro děti a další dětské aktivity pro nás zajišťuje teplická Umělecko-produkční agentura DanceMission CZ., a další dětské hry společnost Okim, sr.o.Organizaci běžeckého závodu nám profesionálně bude zajišťovat agentura Prima běhy.

Vybraná částka z registrace běžců bude v plné výši předána Davídkovi a Honzíkovi, kterým aktuálně pomáháme.

Užít si den, zaběhat si a také si připomenout, že jsou mezi námi hendikepovaní lidé a sportovně nadané děti ze sociálně slabších skupin, které potřebují pomoci, můžete i Vy s Vašimi dětmi. Připojte se prosím k nám, protože naše skutky za nás nikdo jiný neudělá.

Registrovat se můžete na adrese www.uprimnesrdce.cz/beh od 1. července do 31. srpna.
Pozvánka na Běh upřímných srdcí ke stažení (.pdf, 460kB)

Здесь новые шаблоны для dle