Léto na Miladě 2016Léto na Miladě 2016

Na sobotu 30. 7. 2016 pro Vás chystáme zábavnou akci LÉTO NA MILADĚ.
Velmi bohatý program této akce bude zahájen soutěží Milada Burger, která se na hlavní pláži jezera za velkého zájmu gurmánské veřejnosti uskutečnila již minulý rok. Odpoledne se návštěvníci jezera mohou také těšit na skvělou flyboardovou show. Dále budou probíhat na hlavní pláži jezera Milada vodní hrátky, které prověří obratnost a zdatnost soutěžících v několika netradičních disciplínách, jako je například plavení se v neckách nebo speciální slalom.

Základní informace

Milada Burger (od 10:00)

Letošní 2. ročník soutěže Milada Burger se bude konat v podobném duchu jako loni a začne už v 10 hodin dopoledne, abychom se vyhnuli velkému vedru. Globus, jenž je sponzorem a organizátorem Milada Burgeru, poskytne všem soutěžním týmům suroviny pro grilování, které si každý tým ochutí ingrediencemi podle své chuti či tajné receptury. Pro tepelnou úpravu burgerů budou na místě připraveny jednorázové grily. Porota složená ze znalců následně ohodnotí vzhled a chuť všech výtvorů od soutěžících a vyberou ten nejlepší burger. Pro vítěze budou přichystány vouchery v hodnotě 500, 1000 a 1500 Kč na nákup potravin v hypermarketu Globus. Počet týmů je omezen na deset.

Vodní hrátky (od 12:00)

Všechny soutěžní disciplíny jsou na čas, a ten bude v součtu po absolvování všech disciplín rozhodující pro konečné pořadí.

 1. Paddleboard 2 ks – štafetová plavba na čas
  Soutěž po 2 týmech, štafetová plavba po vytyčené dráze na vodě na čas. V rámci této soutěže zapojení všech členů týmu, předávání štafetového kolíku (klobouk).  Rozhoduje celkový čas po dokončení plavby po vystřídání celého týmu.
 2. Aquazorbing 2 ks – slalom na vytyčené dráze na čas
  Soutěž po 2 týmech, slalom po vytyčené dráze na vodě na čas. Za každý tým bude soutěžit pouze jeden vybraný člen.
 3. Duše 6 ks – silová / dovednostní disciplína
  Soutěž po 2 týmech, pyramida z nafouknutých duší spojených do velkého, vysokého plováku, souboje mezi jednotlivými zástupci týmů. Zapojení všech členů týmu do vyřazení / shození posledního člena konkurenčního týmu.
 4. Kanoe 2 ks – přetahování lanem
  Soutěž po 2 týmech, klasické přetahování lanem ale na vodě. Svázané kanoe lanem proti sobě s tím, že se na každé kanoi bude celý tým pomocí pádlování snažit přetáhnout druhou kanoi s konkurenčním týmem na svou stranu.
 5. Rybářské pruty 2 ks – chytání ryb /  muškování na přesnost
  Soutěž po 2 týmech, zapojení postupně celého týmu. Soutěžící mají za úkol nahodit a zaseknout předměty umístěné na vodní hladině. Po ulovení předává prut dalšímu soutěžícímu ze svého týmu. Soutěž končí po odlovení všech předmětů dle počtu soutěžících.

Všechny soutěže, ať už se zapojením celého týmu či jen vybraného člena, jsou na čas. Pro konečné pořadí je rozhodující celkový čas v součtu po absolvování všech disciplín. Dle počtu mužstev lze sladit časový harmonogram jednotlivých aktivit na rychlejší variantu (větší počet soutěžících – více aktivit najednou – 4 mužstva) či pomalejší variantu (menší počet soutěžících - aktivity po jednotlivých disciplínách -2 mužstva).

Skákací hrad jako doprovodný program pro dětské návštěvníky.

Flyboard show (od 13:00)

Co je flyboard?

Flyboard funguje na bázi cirkulace vody, kdy je hadice zapojená za turbínu silného vodního skútru, která do hadice vhání obrovské množství vody, a ta vás následně svou silou vznese až do výšky 14 m.
Kluci s flyboardhk Vám ukáží, jaké je to létat nad vodní hladinou a co všechno Flyboard umí. Uvidíte nejrůznější akrobatické kousky, při kterých se Vám bude tajit dech a někteří z Vás si budou moci tuto adrenalinovou novinku na vlastní kůži vyzkoušet!

Co uvidíte:

Uvidíte několik ukázek, akrobatických kousků a vybraní jedinci si budou moci Flyboard vyzkoušet.
Vybraní jedinci cca 10 lidí vybereme během dne z Vás diváků formou soutěže a mezi jednotlivými show si budou
moci vyzkoušet, jaké je to létat nad vodní hladinou a cítit se jako delfín nebo superhrdina.
Ve Flyboard show uvidíte během dne několikrát Flyboardového jezdce Michala Staška, který se účastnil několika světových soutěží včetně MČR kde se umístil na prvním místě. Michal Vám ukáže několik akrobatických kousků, včetně salta vzad tzv. BACKFLIP.

Здесь новые шаблоны для dle