Rozloučení s prázdninamiRozloučení s prázdninami

Výzva všem veselým a aktivním lidem!
Pro vodní hrátky 5. 9. 2015 dáváme dohromady tým města Úsatí nad Labem.

Akce vznikla původně jako soutěž družstev mikroregionu San Sebastián v netradičních vodních disciplínách. Byla určena pro čtyři až šest družstev jednotlivých obcí.
Počet soutěžících byl minimálně 6 a podmínku bylo, že v družstvu musí být dvě ženy.

Všechny soutěže se odehrávají ve vodě - koupaliště, přírodní, umělé se vstupem s mělčí vodou tak aby se dalo „nasedat“ na jednotlivé „závodní stroje“. Družstva soutěží v každé disciplíně buď po dvou, nebo všechna najednou.

Někdy je hodnotící veličinou čas, jindy například počet jednotlivých sražení do vody. Počet disciplín je ideálně pět s tím, že ta poslední je většinou, kvůli dramatičnosti, pro všechny družstva na jednou.

Čas trvaní je podle mezer mezi jednotlivými disciplínami. Optimálně 3-4 hodiny. Vše doprovází moderátor znalý věci a podle umístění v jednotlivých disciplínách se přidělují vždy body. Na vše dohlíží čtyři rozhodčí, kteří zároveň připravují jednotlivé disciplíny. Soutěží se jak v soutěžích kde je fyzická kondice výhodou, tak i v disciplínách kde naopak záleží na zručnosti, rovnováze a nebo dokonce i váze.

Disciplíny jsou zčásti jakousi parodií na vodní sporty(vodní lyžování)na normální sporty, vodní košíková, silové sporty-kohoutí zápasy, nebo, kanoistiku prostě veslování vůbec.

Pokud je Vám více než 18 let a chcete se zúčastnit, napište na Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Здесь новые шаблоны для dle