Naučná stezka jezero Milada je otevřená pro veřejnostNaučná stezka jezero Milada je otevřená pro veřejnost

V neděli 22. září 2013 jsme si udělali procházku na nové naučné stezce, kterou může veřejnost využívat pro rekreaci. Ráno nás překvapila hustá mlha, ale než jsem došli na vyhlídku k jezeru, mlha se trochu rozpustila. Jezero jsme tedy viděli v oparu, což moc nepřálo fotografům. Nicméně nepršelo a tak jsme si trasu v klidu prošli, někteří ji projeli na kolech. Jsme rádi, že spousta návštěvníků se nenechala odradit počasím ani brzkou hodinou akce a doufáme, že na stezce bude živo a těšíme se na setkání na příští akci u jezera. Díky!

Reportáž ČT
… pro ty z Vás, co bylo dnešní nedělní vstávání na 9 hod. nadlidský výkon, je tu reportáž o dnešním otevření stezky k jezeru Milada na ČT (posuňte si čas na 19 minutu zpravodajství)

Odkazy, co o tom napsali
Ústecký Deník, Ústím na kole a FB Chabařovice

Fotogalerie
Martina Stránského (.zip, 25MB), Pavla Škarky (.zip, 54MB) a z FB Ústím na kole

Vzkazy
"Nedělní procházka byla jistě pro všechny moc příjemná. Ze zdravotních důvodů jsme se vrátili do Chabařovic dříve, ale bylo to velmi pěkné víkendové dopoledne, za které děkujeme. Měli jste to dobře připravené. Pohodové dny plné podzimního sluníčka přejí manželé Nejedlých."
"Stezku známe velice dobře a chodíme sem dost často. Zapsali jsme se jako dobrovolníci, kdybyste s čímkoliv potřebovali pomoci, dejte nám vědět. S pozdravem manželé Nergerovi"
"Děkuji za příjemně prožitý den. U mě o to víc potěšující, že jsem se po 40 letech vrátila do Ústí a snažím se dohonit, co jsem zameškala. Budu se těšit na vaši další akci. Zdravím vás, Věra Hušková"

Здесь новые шаблоны для dle