4. ročník Cyklozávodu Jezero Milada4. ročník Cyklozávodu Jezero Milada

V neděli 29. 5. 2011 proběhne tradiční závod již 4. ročníku cyklistických závodů v obci Roudníky. Závod v přírodním terénu okolo jezera je určen pro cyklisty všech věkových kategorií a pro rodiny. Náročnost trasy bude adekvátní jednotlivým kategoriím. Letos jsou kategorie dospělých rozděleny na dvě a to na "muže" a "ženy". Jako v minulých ročnících nabízíme kategorie dětí do 6 let, dále od 7 do 8 let a od 9 do10 let. Kategorie juniorů a juniorek se dělí dle věku na 11 až 14 let a na 15 až 18let. V rodinném týmu soutěží dospělí s dítětem do 15 let.

Při startovném 100 Kč obdrží soutěžící tričko s logem cyklozávodů, párek a nápoj v cíli, iontový nápoj a pohodovou náladu celý den. Na místě bude k dispozici cykloservis zdarma, občerstvení, skákací hrad pro děti a další atrakce.

Na vítěze čekají hodnotné ceny – pobyt v Congressovém hotelu Clarion, vstupenky na výletní loď, cyklodoplňky, slevové poukázky na sportovní vybavení a další. V dětské kategorii do 6 let se na odměnu mohou těšit všechny děti. Prohlédněte si fotogalerii z předchozích ročníků a přihlaste se ještě dnes (klikněte zde), trička jsou rezervována pouze pro přihlášené do 20. 5. 2011.

Здесь новые шаблоны для dle