Cyklozávody Jezero Milada 2009Cyklozávody Jezero Milada 2009

Je Vám už zima dlouhá a těšíte se, až vyjedete do krajiny zalité sluncem? Přípravy druhého ročníku cyklozávodů u jezera Milada jsou již v plném proudu.

Společnost Penco poskytne 480 litrů iontového nápoje Ionogen na letošní cyklozávody u Jezera Milada! Spokojenost závodníků s organizací akce je pro nás důležitá, a proto pro Vás bude připraveno kvalitní občerstvení od osvědčeného dodavatele sportovní výživy.

Pamětní triko ze závodů Jezero Milada 2009 v omezeném množství za pouhých 65 Kč. Také v atraktivním dámském provedení.
Možnost zakoupit v Informačním středisku města Ústí nad Labem (Palác Zdar), Informační středisko, Mírové náměstí 1/1, 400 01 Ústí nad Labem, +420 477 010 700, Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

„Právě jsem si připomněl letošní cyklozávody u jezera Milada v Roudníkách, prošel fotogalerii (super!!). Účastnili jsme se celá rodina, akce se nám líbila. … Nám (a podle účasti mnohým dalším) se MOC líbila právě kategorie týmů. Doufám, že ji zachováte pro příští rok!... Na závod se už nyní všichni těšíme! Pokud nám nic nečekaného nezkříží plány, určitě zase přijedeme.
Zdraví Bohumil Vyhnálek, Říčany“

Kategorii Týmů rozhodně letos nevynecháme, naopak očekáváme, že přiláká ještě více rodin, než loni!

Здесь новые шаблоны для dle