Aktualitäten

Zákaz průjezdu po části komunikace

Z důvodu vzniklého zátrhu a následných technických prací na asfaltové komunikaci na jihozápadních svazích jezera Milada upozorňujeme na zákaz průjezdu po této části komunikace. Za případné zranění či poškození sportovních potřeb nenese DIAMO s. p., o. z. PKÚ odpovědnost.
Žádáme veřejnost o respektování zákazu a neprojíždění po této části komunikace, označené zákazovými značkami a páskami! Hrozí nebezpečí úrazu!

Veřejná ohniště

Pro návštěvníky jezera pořídil Dobrovolný svazek obcí Jezero Milada dvě veřejná ohniště! Ohniště včetně dřevěného mobiliáře a cedulí s provozním řádem byla pořízena z příspěvku od Nadace ČEZ. Jedno ohniště se nachází u hlavní pláže a druhé u pláže mezi Trmicemi a Roudníky. Prosíme Vás, abyste při používání ohnišť respektovali provozní řád a přejeme Vám nádherné zážitky prožité u jezera Milada.

Autobusová doprava k jezeru Milada

Vážení návštěvníci jezera Milada, od 21. května do 11. září 2022 bude o víkendech v provozu bezplatná linka k jezeru Milada. Spoje pojedou jako v loňském roce po trase Divadlo (zast. linek 10, 20, 21), Jezero Milada – pláž Trmice, Jezero Milada – hlavní pláž a zpět do zastávky Divadlo, kde budou spoje končit. Navíc v období letních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2022 budou spoje jezdit každý pátek.
Časový interval je stanoven na 60 minut. První odjezd autobusu od zastávky Divadlo bude v 9:50 hod., poslední pak v 18:50 hod. V oblasti jezera Milada budou dvě nástupní/výstupní místa, jezero Milada (pláž Trmice) a jezero Milada (hlavní pláž). Jízdní řády ke stažení zde.

 

Severozápad
www.europa.eu Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj www.nuts2severozapad.cz